درحال بارگذاری...

وبلاگ

محصول دانش بنیان دیجیتال ساینیج رایبرد در خبرگزاری ها و رسانه های خبری مورد توجه قرار گرفت . همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از معرفی محصول دانش بنیان رایبرد برای استفاده مجموعه شرکت های دانش بنیان خبر داد. برای استفاده از این امکانات می توانید به سایت این مجموعه به نشانی rayboard.ir مراجعه فرمایید.

مدیریت صدها یا هزاران صفحه نمایش در یک کسب و کار در سطح سازمانی توسط پیچیدگی ها تقویت می شود. اما به محض اینکه راه حل دیجیتال ساینیج را پیدا کردید که الزامات ضروری انعطاف پذیری، امنیت و مقیاس پذیری را برآورده می کند، همه چیز کمی ساده تر می شود. در این راهنما شما را از طریق بهترین شیوه ها برای کنترل ارتباطات سازمانی خود برای اجرای موفقیت آمیز دیجیتال ساینیج در مقیاس راهنمایی می کنیم.

برای آشنایی بیشتر با تحول دیجیتال ساینیج، این مطالعات مکانی عالی برای شروع هستند. ما چند مطالعه و آمار جدید برای سال 2021 اضافه کرده ایم. از زمان آخرین به‌روزرسانی، مطالعات جدیدی در زمینه دیجیتال ساینیج انجام نشده است، اما در مارس 2021، مطالعات و آمارهای نوظهوری را در بخش‌های خرده‌فروشی، گردشگری و ارتباطات شرکتی اضافه کرده‌ایم.

دیجیتال ساینیج به سرعت در خرده فروشی ها در اندازه های مختلف از یک مکان که دارای بیزینس خانوادگی و مستقل کوچک گرفته تا زنجیره های بزرگ رایج تر می شوند. با این حال، بسیاری از کاربران بالقوه در مورد اینکه چگونه می توانند هزینه اولیه دیجیتال ساینیج را توجیه کنند، ابراز تردید می کنند. چگونه می توانند بازگشت سرمایه (ROI) را با نمایشگر اندازه گیری کنند؟

Digital Signage Today با سه کارشناس ساینیج تماس گرفت تا در مورد آنچه که آنها معتقدند بزرگترین ترند صنعت در سال 2022 و پس از آن خواهد بود، فهم دقیق تری از موضوع دریافت کنند. آنها همچنین در مورد اینکه چگونه پاندمی، مثل بیشتر صنایع، دیجیتال ساینیج را نیز تغییر داده است، صحبت کردند. منابع من، مایکل فرر، مدیر ارشد فروش شرکت NEC Display Solutions، کارل مک گوری، EVP برگزار کننده رویدادها و خدمات آموزشی در شرکت Smithbucklin، و بیل زیمر، معاون بازاریابی در شرکت 360 Live Media، فهم دقیقی از این که چگونه پاندمی روی ساینیج از طریق مصاحبه های ایمیلی تأثیر می‌گذارد را به اشتراک گذاشتند.

در حالی که فناوری در یک چشم به هم زدن به تغییر خود ادامه می‌دهد، روندهای خاصی در دیجیتال ساینیج در سال‌های اخیر ایجاد شده است و کارشناسان درباره آنچه در سال 2022 و پس از آن خواهد آمد هیجان‌زده هستند. پاندمی کووید 19، که تقریباً دو سال پیش ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داد، چشم‌انداز دیجیتال ساینیج را تغییر داد. این صنعت هنوز در تلاش است تا بهبود یابد و خود را با اثرات پاندمی سازگار کند. در حالی که برخی از زمینه های دیجیتال ساینیج برای دست و پنجه نرم کردن با تغییرات صنعت تلاش کرده اند، برخی دیگر پیشرفت کرده اند.

بالا