Loading...

27 ابزار ساخت محتوای دیجیتال ساینیج – بخش دوم

15-Magisto

اگر به نظر می رسد که ویرایش ویدیو کار بسیار زیادی است ، به استفاده از ابزاری مانند Magisto فکر کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویدئو خود را بارگذاری کنید. سپس نرم افزار Magisto برای تشخیص چهره ، گفتار و حرکت دوربین ، تجزیه و تحلیل بصری را انجام می دهد. بعد از اینکه به طور خودکار تمام نکات جذاب را در فیلم خود به دست آورد ، Magisto از شما می خواهد که یک شیوه ویرایش را انتخاب کنید و به طور خودکار داستان برند شما را زنده می کند.

16-Biteable

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید،  Biteable انواع قالب‌های ویدئویی را در پرونده ها که با استفاده از نوک انگشتان شما سازمان دهی شده‌اند را قرار می‌دهد. از رنگ‌ها تا متن، چندین گزینه سفارشی سازی وجود دارد که برای هدایت در یک سازنده ی یک مرحله‌ای آسان است. علاوه بر این، Biteable  شامل یک کتابخانه از فیلم و موسیقی است، بنابراین مجبور نیستید برنامه را ترک کنید تا بتوانید المان‌های مناسب برای ویدئو خود پیدا کنید.

17-DaVinci Resolve

اگر به دنبال یک ابزار ویدئوئی قدرتمندتر هستید، DaVinci Resolve را بررسی کنید. این نرم افزار ویرایش غیر خطی (NLE) به شما امکان می دهد ویدیو را بصورت آفلاین ویرایش کنید، بنابراین محتوای اصلی اصلاح نمی شود. در حالی که کمی ویژگی یادگیری با برخی از ویژگی های پیشرفته وجود دارد، در کل رابط کاربری ویرایش بسیار شهودی است و یافتن چنین نرم افزاری ویرایش قدرتمند که نسخه های رایگان را برایMac ، Windows و Linux ارائه می دهد، بسیار نادر است.

فیدهای محتوای زنده و پویا

اپلیکیشن های دیجیتال ساینیج یکپارچگی های قدرتمندی ارائه می دهند که تقریبا هر ایده دیجیتال ساینیج  را ممکن می سازد.

18-Social Media Aggregators

شبکه های اجتماعی برای برند شما بازاریابی دهان به دهان رایگان است. با این وجود ، این محتوا همیشه به روز است. برای نمایش آخرین پست های شبکه های اجتماعی در صفحه نمایش در دفاتر یا فروشگاه های خود از یک جمع کننده شبکه های اجتماعی مانند Tint یا Enplug’s Social Media Collage App استفاده کنید.

19-صفحات وب

بسیاری از راه حل های دیجیتال ساینیج  می توانند صفحات وب را به صورت تمام صفحه نمایش دهند. به بزرگتر از نمایش صفحه ی اصلی خود فکر کنید: می توانید از صفحات وب به عنوان یک جایگزین جالب برای گرافیک های دیجیتال ساینیج استاتیک استفاده کنید. یک وب سایت را برای زمان انتظار در لحظه، نظرسنجی، صفحه اکسل و داشبورد نمایش دهید.

20-پخش مستقیم

اگر پلتفرم دیجیتال ساینیج شما دارای عملکردی با پخش مستقیم است ، می توانید فیلم زنده را روی نمایشگرهای خود نشان دهید. این یک روش عالی برای پخش رویدادهای مهم، اشتراک گذاری اخبار و یا نمایش فیدهای کنفرانس ها یا خطبه ها است.

21-تجزیه و تحلیل و داشبورد

هرچه شرکتها بیشتر به داده محور بودن تبدیل می شوند، دیجیتال ساینیج ابزاری قدرتمند برای مدیران منابع انسانی است و مدیران تجارت می توانند از آن برای افزایش بهره وری و انگیزه استفاده کنند. برای نمایش مطالب مانند معیارهای عملکرد کلیدی، Google Analytics و Salesforce داده ها از یک اپلیکیشن محلی یا آدرس وب استفاده کنید تا تیم آگاه و متمرکز بر اهداف باشند.

ابزار بونس : داشبورد

·         Geckoboard: به تمام منابع داده شما (به عنوان مثال Salesforce ،Zendesk ،Basecamp  و Excel) متصل می شود و مهمترین معیارهای شما را نشان می دهد.

·         Google Sheets : از نمودارهای رایگان Google به عنوان ابزاری برای ایجاد محتوای دیجیتال ساینیج برای نمودارها از مهمترین داده ها و معیارهای خود استفاده کنید. ببینید چگونه می توانید نمودارهایی به طور خودکار بروزرسانی شده را ایجاد کنید.

22-فیدهای اخبار

مشتریان و کارمندان خود را درمورد خبرهای جدید درگیر نگه دارید. وبلاگ های مربوط به صنعت مانند WiredT ،Wall Street Journal یا ESPN را منبع داده و فیدهای RSS آنها را به نمایشگرهای خود انتقال دهید.

از یک ابزار RSS-to-HTML استفاده کنید تا آخرین اخبار را به عنوان یک صفحه وب نشان داده و آن را به صفحه نمایش خود انتقال دهید یا Enplug که از اپلیکیشن داخلی News کمک گرفته استفاده کنید.

23-آب و هوا

هیچ چیز برای شروع یک مکالمه نمی تواند صحبت در مورد آب و هوا را شکست بدهد. این محتوایی است که ما به عنوان کارمندان و مهمانان شما حداقل یک بار در روز بررسی می کنیم. پیش بینی فعلی را از هرجای دنیا نمایش داده و به شرایط هفته آینده نیز نگاهی بیاندازید.

بسیاری از راه حل های دیجیتال ساینیج مانند Enplug از یک اپلیکیشن داخلی یا از فید یک وبسایت، پیش بینی آب و هوا را ارائه می دهند. همچنین می توانید از آدرس اینترنتی وب برای نمایش یک وب سایت آب و هوا برای مکان خود استفاده کنید.

ابزارهای محتوای تعاملی و ایجاد شده توسط کاربر

24-Dynamic Interactive Videos

اگرچه این موارد به صفحه نمایش لمسی و نرم افزارهای سازگار نیاز دارند ، اما ویدئوهای تعاملی ابزاری محبوب برای بازاریابی هستند. با استفاده از آنچه در این تصویر اتفاق می افتد، توجه بیننده را به سمت خود جلب کنید و نشان دهید که چگونه این عمل از دید آنها آشکار می شود. این یک روش خلاقانه برای درگیر کردن مخاطبان با داستان برند شما هنگام نمایش محصولاتتان است.

ابزار بونس : ویدئو تعاملی

  • WireMax
  • Metta   

25-نظرسنجی ها

نظرسنجی کارمندان خود را در مورد اولویت های محل کار یا نظرسنجی مشتریان خود در مورد محصولات مورد علاقه خود قرار دهید. اشتراک نظرسنجی با مخاطبان شما نشان می دهد که نظرات آنها برای شما مهم است و بینش خاصی راجع به آنچه مشتریان شما یا بیشتر از آنچه در مورد شغل شما به آن نیاز دارند، ارائه می دهید.

ابزار بونس: پلتفرم نظرسنجی

  • Twitter : قابلیت رای گیری محلی توییتر به شما امکان می دهد بلافاصله اقدام به رای گیری کنید.
  • Poll Everywhere : ابزاری گسترده تر که امکاناتی مانند “متن رای دادن” را ارائه می دهد

26-سایت های نقد و بررسی

به احتمال زیاد برای مدیریت نظرات مثبت برای شغل خود سخت تلاش خواهید کرد. با به اشتراک گذاشتن تشویق بر روی دیجیتال ساینیج در سراسر محل کار خود، از آن سرمایه گذاری نتایج بیشتری کسب کنید. برجسته کردن بررسی های مثبت می تواند مشتریان را ترغیب به خرید بیشتر فروشگاه کند و همچنین به کارمندان خود نشان دهید که کار سخت آنها بدون پرداخت نمی ماند.

محتوای نقد و بررسی سایت را از طریق نمایش صفحه وب یا یکپارچگی مستقیم با یکی از سایتهای محبوب نقد و بررسی به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، Enplug دارای اپلیکیشن هایی برای Yelp و TripAdvisor است. در حالی که هر متدی کار می کند، اپلیکیشن ها این مزیت را به شما می دهند که قبل از تایید نظرات، نظراتی را که می خواهید دیده شوند را برجسته کنید.

قالب های شخصی سازی شده

شما نمی خواهید صبر کنید تا از سرمایه گذاری دیجیتال ساینیج خود بیشترین استفاده را ببرید. به همین دلیل ارائه دهندگان نرم افزاری بیشتر و بیشتر شامل محتوا هستند که مشتریانشان از روز اول می توانند از آنها استفاده کنند.

27-قالب

قالب ها، طرح های حرفه ای با متن و رنگهایی هستند که می توانند در کسب و کار شما شخصی سازی شوند. موارد استفاده مشترک شامل اطلاعیه های آشنایی با کارمندان ، اطلاعیه های تعطیلات و تبلیغات فروش است.

در بیشتر موارد، ارائه دهندگان دیجیتال ساینیج قالب هایی را ارائه می دهند که می توانند دانلود، شخصی سازی شدن و آپلود مجدد در یک پلتفرم یا رابط کاربری فراهم شود که به کاربران امکان می دهد بدون خارج شدن از پلتفرم، دیجیتال ساینیج را شخصی سازی کنند. با اپلیکشن قالبEnplug’s  می توانید اکسل ها از نام ها و تاریخ ها را آپلود کنید تا به طور خودکار شخصی سازی دیجیتال ساینیج را انجام دهید.

نتیجه گیری: ایده های ایجاد محتوای خود را به واقعیت تبدیل کنید!

همانطور که استراتژی محتوای خود را ترسیم می کنید، از گزینه های زیادی که برای سرگرمی خریداران دارید، الهام بگیرید ، محیط دفتر خود را تنظیم کنید، به مهمانان خود اطلاع دهید و فروش خود را انجام دهید. برای شروع کار ایجاد گزینه های استاتیک و پویا برای راه حل دیجیتال ساینیج خود، ابزارهای ایجاد محتوای دیجیتال ساینیج را در بالا در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top