Loading...

5 راه خلاقانه برای استفاده از دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج

البته موارد اصلی استفاده از دیجیتال ساینیج وجود دارد که در آن از نمایشگرها به جای تبلیغات چاپی سنتی مانند تابلوهای تبلیغاتی، پوسترها، بروشورها و غیره استفاده می شود. گاهی اوقات خلاقیت بسیار دشوار است، بنابراین ما فکر کردیم که می خواهیم چند ایده را برای شما پیاده سازی کنیم تا بتوانیم در راه خرید و فروش، ایجاد پا خور یا برخی کاربردهای دیگر دیجیتال ساینیج به طور جدی و عالی به شما کمک کنیم. در اینجا 5 روش خلاقانه برای استفاده از دیجیتال ساینیج آورده شده است.

دیجیتال ساینیج

دیگر نیازی به کاتالوگ های بزرگ که مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه است، نیست. ما این کار را برای مشتریان فروشگاه شما بسیار آسان کرده ایم. یک صفحه پیدا کنید. دیگر فرصت فروش از دست رفته نیست! بهترین بخش این است که شما می توانید به راحتی این کاتالوگ های دیجیتال (یا ترمینال هایی را که ممکن است با آنها تماس بگیرید) در طراحی فروشگاه درج کنید. چنین راه عالی برای تجربه مشتری تا حد امکان روان و بدون دردسر است. بیایید نیاز به کارمندان کمتر را فراموش نکنیم!

دیجیتال ساینیج

از فضای ویترین خود برای انجام کارهای بیشتر از نوع  اطلاع رسانی استفاده کنید. دیجیتال ساینیج تعاملی سطح کاملا جدیدی از فاکتور کشش را ارائه می دهند که فعالیت عکاسی متوسط شما این کار را نمی کند. همه این موارد در مورد خلاقیت و یافتن راهی است که بتواند جنبه های تعاملی چشم نواز و یکپارچه را در یک صفحه نمایش استاتیک بگنجاند. عابران، ویترین شما را به یاد خواهند آورد و حتی ممکن است نگاهی بیندازند تا ببینند چه چیز دیگری ارائه می شود.

دیجیتال ساینیج

پرو لباس مجازی رو به افزایش است و مزایای بسیاری را ارائه می دهد. این یک ابزار عالی است که نحوه خرید بهتر را تغییر می دهد. نیازی نیست نگران باشید، اگر وقت ندارید آن شلوار جین را امتحان کنید، فقط برچسب را اسکن کرده و از دستیار مجازی استفاده کنید تا ببینید چه چیزی برای شما مناسب است. نکته جالب در مورد این ابزار این است که شما می توانید از نرم افزارهایی استفاده کنید تا محصولات را تطبیق داده و سفارش آنها را در هنگام خرید در زمان به نتیجه رسیدن خریدار برای پرداخت آماده سفارش کنید.

دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج کمی بیشتر در سمت و سو و طرف ماجراجویانه کار است اما چنین روشی عالی برای نشان دادن این واقعیت که دیجیتال ساینیج ها به طرز  شگفت آوری، سازگار هستند. هیچ چیز غیرممکنی نیست و استفاده از طراحی که بتواند خارج از محدوده فکر کند راهی عالی برای تغییر کامل جو هر فضایی است. این نوع نمایشگر برای کمپین های بزرگ و نمایشگرهای فصلی عالی است.

دیجیتال ساینیج

نکته کلی این است که به هر چیزی می توان رسید. دیجیتال ساینیج، منظره تبلیغات نمایشگر را به کلی تغییر داده است و اکنون چیزی است که وقتی به محیط خرده فروشی می روند توسط مصرف کنندگان انتظار می رود. آنها می خواهند چیزی بیش از آنچه که در قفسه ها وجود دارد را ببینند و اکنون ما این توانایی را داریم که تصاویر، تبلیغات و تأثیرگذاری بر رفتار خریدار را به طور مستقیم در محیط خرده فروشی نشان دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top